Знижка для постраждалих від бойових дій на вхідні двері!
Надаємо знижку на вхідні двері всім, хто постраждав під час бойових дій. Звертайтесь за телефоном (067) 555-01-01!

Прихований плінтус , плінтус прихованого монтажу

Вы здесь

  Плінтус прихованого монтажу 55м без покриття, фото 2

Алюмінієвий плінтус прихованого монтажу

    

Ціна 175 грн м.п . Розмір  53х15х2600

Вставка  МДФ в грунті або  фарбована  від  – 140  грн м.п.

Використовується для оздоблення приміщень у сучасному дизайні разом із системою дверей без лиштви.

Місце застосування: кут між стіною та підлогою. Задня монтажна частина плінтуса рифлена.

У нижню частину плінтуса кріпиться МДФ вставка, пофарбована в колір за бажанням замовника (у вартість не входить)
Монтаж такого плінтуса проходить у два етапи, спочатку сама база кріпиться під час чорнового оздоблення приміщення, потім після завершення оштукатурювання та монтажу покриття для підлоги, кріплять декоративні вставки.
Замовити можна у Києві та з доставкою по Україні (будь-яким перевізником).

 

 

 

Алюмінієвий профіль (закладна )

Вставка зМДФ

Новинки – прихований плінтус зі світодіодною підсвіткою.

 

Профиль прихованого монтажу

Наша компанія виробляє та реалізує приховані двері з середини 2016 року, але прихований плінтус з'явився у нас у продажу лише у 2018 році. Причина такої пізньої появи такої стосувалася б необхідної речі, проста: 99% замовників просто не знали, що такий продукт існує. Навіть дизайнери, які з нами співпрацюють, не натякнули нам, що добре було б пропонувати такий продукт. Все-таки, здоровий глузд переміг і в асортиментній лінійці з'явився алюмінієвий профіль для прихованого плінтуса. Давайте таки розберемося, що це за звір такий.

Коли є такий продукт, як двері прихованого монтажу, у яких ніщо не випирає, у яких відсутня лиштва і які встановлюються в один рівень зі стіною, бажано для досягнення єдиного стилю, щоб всі деталі інтер'єру були на одному рівні. По суті плінтус – це та сама лиштва. Лише на підлозі. І закриває він з'єднання, стик підлоги та стіни. І вже якщо ми відмовилися від лиштви і класичних дверей на користь потаємних, то цілком логічно відмовитися і від плінтуса, що випирає, який до того ж заважає відчиненню дверей. Прихований плінтус із вкладишем – це необхідна річ у сучасному дизайні інтер'єру, особливо коли двері прихованого монтажу є частиною композиції.

Для цього на стадії формування стін внизу залишається заглиблення у стіні на всій довжині. Розмір заглиблення розраховується так: Сама глибина профілю 15 мм. Потрібно взяти за відлік чистове оздоблення стіни і зміцнити профіль так, щоб край бортика збігся з готовою площиною стіни. По висоті плінтус, а точніше алюмінієвий профіль під плінтус можна закріпити на різній висоті. Висота вкладки (видима частина плінтуса в оздобленні) може бути різної висоти. Мінімальний розмір: 50 мм. Хоча були випадки замовлення вкладишів та меншого розміру. Думаю, замовники просто підрізали профіль або встановлювали його на стяжку, опускаючи ще 1-1,5 см.

Алюмінієвий прихований плінтус і МДФ

Після встановлення алюмінієвого профілю - його верхня частина заштукатурюється, починаючи від маяка (профіль, що випирає в бік) або закривається гіпсокартонними плитами, з яких формується стіна. Коли ремонт закінчено або знаходиться на завершальній стадії (є чистове покриття для підлоги), замовляється вкладиш з МДФ. Він може бути фарбований, шпонований або ґрунтований під оздоблення. Вкладиш варто замовляти вже перед самим закінченням ремонту.Так варто зробити через те, що є ймовірність підйому чистової підлоги, і придбаний заздалегідь вкладиш із МДФ може просто не підійти. Він може збігатися за кольором, а може навпаки відрізнятися. Вкладиш являє собою профіль із МДФ прямокутної форми без фасок.

Профіль прихованого монтажу
 

Прихований плінтус, новинка, яка продовжує вдосконалюватись.
 

Здавалося б, куди вже вдосконалюватись далі прихованого плінтуса. Та ні. Є куди. Італійці придумали новий профіль з бортиком, який закриває розташовану під ним ЛЕД-стрічку з підсвіткою. Говорять, дуже зручно, можна не включати верхнє світло. Так, що виходить, вигадувати та вигадувати – продукт ще є куди вдосконалювати та покращувати

 

 

Про компанію

Ми продаємо міжкімнатні та вхідні двері більше 10 років і в змозі виконати будь-який нестандартний замовлення, виготовити двері за індивідуальними вимірами, укомплектувати двері фурнітурою і зробити якісний монтаж з гарантією.

Наш магазин

вул. Олены Телиги, 25,
оф. 273, 2 пов,
04060
(067) 555-01-01
(067) 447-60-16
 

Ми працюємо

У телефонному режимі телефонуйте з 10.00 до 19.00 щодня.

  • Пн.-Пт.: 10.00 - 19.00
  • Сб.: 10.00 - 16.00
  • Нд.: у телефонному режимі